logo

Rekomendacijų programa

Rekomenduokite atvirų duomenų platformos „Abalt“ paslaugas savo draugams, verslo partneriams ar klientams, o mes Jus už tai apdovanosime.

Programos premijos

Jums dovanojame 3 nemokamus kreditus “Abalt“ paslaugoms užsisakyti, jeigu Jūsų rekomendacija pasinaudoja Jūsų verslo partneris ir tampa registruotu „Abalt“ platformos vartotoju.

Jūsų verslo partneris, gavęs kvietimą, juo pasinaudojęs ir prisijungęs prie „Abalt“ platformos, gauna dovanų 3 kreditus paslaugoms užsisakyti.

Kaip pasinaudoti programa?

Prisijunkite prie savo „Abalt“ paskyros, sukurkite rekomendacijos nuorodą, išsiųskite ją savo draugams ir verslo partneriams. Kai rekomendacijos gavėjas, sekdamas nuorodą, prisiregistruos platformoje, Jūs galėsite naudotis 3 papildomais kreditais paslaugoms užsakyti. Maksimalus suteikiamas kreditų skaičius už rekomendacijas – 3 kreditai.

Jeigu gavote kvietimą iš savo draugo ar verslo partnerio pasinaudoti 3 nemokamais kreditais, spauskite Jums atsiųstą nuorodą, prisiregistruokite mūsų platformoje ir naudokitės nemokamais kreditais „Abalt“ paslaugoms užsakyti.